Полотно ППЕ фольговане TEPLOIZOL — це полотно пінополіетилену закритої пористої структури різної товщини, покрите алюмінієвою фольгою. Фольга наноситься методом термічного зварювання та відполірована до коефіцієнта відбиття не менш ніж 97%. Товщина поліетилену варіюється від 2 до 10 мм.
Довжина 50 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Покриття | Фольгований |
| Тип покриття | З одного боку |
| Щільність | 30 кг/м3 |
| Клас матеріалу по теплопровідності | Середня |
| Теплопровідність | 0.037 Вт/мК |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Водопоглинання | 1 % |
| Тип матеріалу | Г (горючий) |
| Група матеріалу по горючості | Г3 (нормально горючі) |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
| Розміри | |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 50 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 340 ₴/рулон


