Теплоізоляція, здійснена за допомогою даного матеріалу, посприяє продовженню терміну служби до виробу. Термін придатності спіненого каучуку становить кілька десятків років. Протягом усього цього часу він не втратить свої первісні якості.
Товщина: 13 мм
Ширина рулону: 1000 мм.
Довжина рулону: 14 метрів.
Площа рулону: 14 м2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PA-FLEX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення матеріалу | Звукоізоляція, Віброізоляція, Поліпшення акустики приміщень, Зниження ударного шуму |
| Область застосування | Для стін, Для підлоги, Для стель, Для каркасних конструкцій, Для інженерного обладнання |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Ширина | 1000 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Колір | Чорний |
| Щільність | 55 кг/м³ |
| Група матеріалу по горючості | Г1 (слабо горючі) |
| Ступінь жорсткості | М'який |
| Еластичність матеріалу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 010 ₴/рулон



