Теплоізоляція, здійснена за допомогою цього матеріалу, посприяє продовженню терміну експлуатації утеплюваного виробу. Термін придатності спіненого каучуку сковує кілька десятків років. Упродовж усього цього часу він не втратить свої первісні якості.
Товщина: 6 мм.
Ширина рулону: 1000 мм.
Довжина рулону: 30 метрів.
Площа рулону: 30 м2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PA-FLEX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення матеріалу | Звукоізоляція, Віброізоляція, Поліпшення акустики приміщень, Зниження ударного шуму |
| Область застосування | Для стін, Для підлоги, Для стель, Для каркасних конструкцій, Для інженерного обладнання |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Чорний |
| Щільність | 55 кг/м³ |
| Група матеріалу по горючості | Г1 (слабо горючі) |
| Ступінь жорсткості | М'який |
| Еластичність матеріалу | Так |
| Теплопровідність | 0.032 Вт/мК |
| Тип матеріалу | Г (горючий) |
| Матеріал ізоляції | Спінений каучук |
| Максимальна робоча температура | 180 град. |
| Розміри | |
| Товщина ізоляції | 6 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма сировини | Рулон |
| Тип каучуку | Синтетичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 570 ₴/рулон



