Це ламіноване полотно з розміткою використовується в системі «Теплої підлоги», у конструкції підлоги спінений поліетилен виступає ізолятором джерела тепла, металізована плівка слугує відбивним елементом, повертаючи в обігрівальне приміщення до 90% теплового випромінювання, що загалом дає змогу заощадити до 30% енергії, чи то електрика, чи то гаряча вода.
Ламіноване полотно зі спіненого поліетилену покрите металізованою плівкою та має розмір
1 м х 50 м, що дає змогу розрахувати крок між трубами і в такий спосіб полегшує роботу з установлення теплої підлоги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Вид основної сировини | Неорганічне |
| Покриття | Ламіноване |
| Тип покриття | З одного боку |
| Щільність | 19 кг/м3 |
| Клас матеріалу по теплопровідності | Низька |
| Теплопровідність | 0.037 Вт/мК |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Водопоглинання | 1 % |
| Тип матеріалу | НГ (негорючий) |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
| Розміри | |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 50 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴/рулон


